BİZ KİMİZ

Home » BİZ KİMİZ

Kardeşler Fırını

Kardeşler Fırını 1975 yılında İbrahim Şerebetçioğlu tarafından kurulmuştur. Şu anda oğlu Dinçer Şerebetçioğlu tarafından işletilmektedir.

Kardeşler Fırını kurulduğu günden itibaren kaliteyi en üst seviyede tutmayı, geleneksel lezzeti her daim müşterilerine sunmayı ve insanlarımızın sağlığı için katkı maddesiz ürünler üretmeyi kendisine görev bilmiştir. Bu amaçla sürekli yeni teknolojiyi takip etmekte, hijyene önem vermekte ve her daim müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün standartı ve kalitesini en üst düzeyde tutmaktadır.

Kalite

Ekmek ve unlu mamüllerini üretirken ürün lezzetine özel bir önem vermektedir. Bu amaçla gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte, ekipmanlarını günün koşullarına göre yenilemekte, geleneksel lezzetlerden ödün vermeden üretimine devam etmektedir.

Güven

Üretim yaparken hijyen ve kaliteye önem vermektedir. Bu amaçla ürünlerinde çoğu zaman hiç katkı maddesi kullanmamaktadır yada katkı maddesini en az seviyede tutmaktadır. Bu sayede ürünlerinin güvenilir ve sağlıklı olmasını başarmaktadır.

Hizmet

Sürekli olarak müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün standartı ve kalitesini en üst düzeyde tutmaktadır.